Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zespoły ze Lwowa zdominowały turniej o Puchar Niepodległości

Zespoły ze Lwowa zdominowały turniej o Puchar Niepodległości Data publikacji: 12 listopada 2017Drużyna UFK Lwów wygrała jubileuszowy XX Międzynarodowy Turniej Piłki Wodnej Młodzików o „Puchar Niepodległości”. W zawodach, które od piątku,10 listopada odbywały się na pływalni krytej w Bytomiu, wzięły udział cztery zespoły z Polski i Ukrainy.

Dzisiaj, 12 listopada rozegrano dwa spotkania. W meczu o 1. miejsce lepszy okazał się zespół UFK Lwów, który po raz drugi w turnieju rozgromił drużynę Eurosport Lwów, pokonując ją tym razem 23:7. Trzecie miejsce zajęli niespodziewanie piłkarze wodni UKS Neptun Łódź, którzy pokonali waterpolistów z Bytomia 7:6.

XX Międzynarodowy Turniej Piłki Wodnej Młodzików o „Puchar Niepodległości” został dofinansowany przez gminę Bytom i odbył się w ramach 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.