Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2018, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zawodniczka Armady Golf Club Bytom wyróżniona

Zawodniczka Armady Golf Club Bytom wyróżniona Data publikacji: 17 lutego 2018Dzisiaj, 17 lutego na Stadionie Śląskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca wyniki Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec Roku 2017. Wśród wyróżnionych sportowców znalazła się Kinga Kuśmierska, która na co dzień reprezentuje barwy klubowe Armady Golf Club Bytom.

Podczas sobotniej gali uhonorowano zwycięzców w głosowaniu etapu powiatowego i nagrodzono najlepszych w poszczególnych kategoriach w finale wojewódzkim. Kapituła Plebiscytu Dziennika Zachodniego ma na celu wyłonienie najlepszego sportowca i drużyny naszego regionu, ale także najważniejszego sportowego wydarzenia. Z kolei w głosowaniu czytelników Dziennika Zachodniego wybierani są: Sportowiec Roku, Trener Roku, Drużyna Roku, Młodzieżowy Sportowiec Roku, Trener Młodzieży Roku oraz Drużyna Młodzieżowa Roku.

Wśród wyróżnionych sportowców z naszego miasta była Kinga Kuśmierska, zawodniczka Armady Golf Club Bytom. W kategorii Młodzieżowy Sportowiec Roku zajęła w plebiscycie czytelników świetne 3. miejsce.

Podczas podsumowania plebiscytu Dziennika Zachodniego zostały wręczone również nagrody Marszałka Województwa Śląskiego. Wśród wyróżnionych było kilkunastu sportowców z Bytomia - szczegóły TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Dziennik Zachodni

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.