Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 września 2018, Irena, Stanislaw, Józef

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zaproszenie na XII Bytomskie oraz I Międzynarodowe Dni Organizacji Pozarządowych

Zaproszenie na XII Bytomskie oraz I Międzynarodowe Dni Organizacji Pozarządowych Data publikacji: 26 lipca 2016Szanowni Państwo,
Prezydent Bytomia oraz Bytomska Rada Działalności Pożytku Publicznych serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe, mające siedzibę w Bytomiu lub działające na rzecz jego mieszkańców, do aktywnego uczestnictwa w „XII BYTOMSKICH oraz I MIĘDZYNARODOWYCH DNIACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”, które odbędą się 9 i 10 września 2016 r. na bytomskim Rynku.

Głównym celem imprezy jest integracja środowiska pozarządowego na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, szeroko rozumiana promocja III sektora, popularyzacja działalności społecznej, a także dotarcie do mieszkańców naszego miasta z ofertą NGO. Stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe będą miały możliwość wystawienia swojego stoiska oraz zaprezentowania na scenie występów artystycznych.

Jest to wspólne przedsięwzięcie, w którym każda organizacja znajdzie swoje miejsce, dlatego wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go lub przekazanie Referatowi Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (Rynek 26/5) w terminie do 12 sierpnia br.

Udział w projekcie jest bezpłatny. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres pozarzadowe@um.bytom.pl bądź telefoniczny (32/3883347).
 
pasek loga.jpg

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.