Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zaproszenie na XII Bytomskie oraz I Międzynarodowe Dni Organizacji Pozarządowych

Zaproszenie na XII Bytomskie oraz I Międzynarodowe Dni Organizacji Pozarządowych Data publikacji: 26 lipca 2016Szanowni Państwo,
Prezydent Bytomia oraz Bytomska Rada Działalności Pożytku Publicznych serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe, mające siedzibę w Bytomiu lub działające na rzecz jego mieszkańców, do aktywnego uczestnictwa w „XII BYTOMSKICH oraz I MIĘDZYNARODOWYCH DNIACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”, które odbędą się 9 i 10 września 2016 r. na bytomskim Rynku.

Głównym celem imprezy jest integracja środowiska pozarządowego na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, szeroko rozumiana promocja III sektora, popularyzacja działalności społecznej, a także dotarcie do mieszkańców naszego miasta z ofertą NGO. Stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe będą miały możliwość wystawienia swojego stoiska oraz zaprezentowania na scenie występów artystycznych.

Jest to wspólne przedsięwzięcie, w którym każda organizacja znajdzie swoje miejsce, dlatego wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go lub przekazanie Referatowi Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (Rynek 26/5) w terminie do 12 sierpnia br.

Udział w projekcie jest bezpłatny. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres pozarzadowe@um.bytom.pl bądź telefoniczny (32/3883347).
 
pasek loga.jpg

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.