Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 sierpinia 2018, Nora, Joachim, Roch

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

WYBIERAMY SENIORA ROKU 2017

Wybierana jest najciekawsza osobowość - przedstawiciel starszego pokolenia, który stanowi wzór do naśladowania dla innych

XIV BYTOMSKIE DNI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Działalności Pożytku Publicznego serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe 7 i 8 września 2018 r. na bytomski Rynek

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Spotkanie Noworoczne dla przedstawicieli bytomskich NGO.

Spotkanie Noworoczne dla  przedstawicieli bytomskich NGO. Data publikacji: 13 stycznia 2014Prezydent Bytomia Damian Bartyla serdecznie zaprasza przedstawicieli bytomskich organizacji pozarządowych na uroczyste Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się w Centrum Handlowym Agora, galeria "Na poziomie" 14 stycznia 2014r. o godz.17.00

W programie koncert Uczniowskiej Orkiestry Dętej Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu pod batutą Pawła Szczota w repertuarze karnawałowym oraz wokaliści jazzowo-rockowi, czyli show i fajerwerki.
Spotkanie odbędzie się w klimacie o cynamonowo- korzennym zapachu, z aromatem pomarańcz i mandarynek...


Autor: ww

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.