Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zapraszamy na XIII Dni Bytomskich NGO

Zapraszamy na XIII Dni Bytomskich NGO Data publikacji: 17 lipca 2017Szanowni Państwo,
Prezydent Bytomia serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe, mające siedzibę w Bytomiu lub działające na rzecz jego mieszkańców, do aktywnego uczestnictwa w „XIII BYTOMSKICH DNIACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”, które odbędą się 8 i 9 września 2017 r. na bytomskim Rynku.

Jest to wspólne przedsięwzięcie, w którym każda organizacja znajdzie swoje miejsce, dlatego wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go lub przekazanie Referatowi Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (Rynek 26/5) w terminie do 14 sierpnia br.

Udział w projekcie jest bezpłatny. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres pozarzadowe@um.bytom.pl bądź telefoniczny (32/3883347).

- zaproszenie Prezydenta
- formularz zgłoszeniowy

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.