Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
28 lipca 2017, Wiktor, Innocenty, Aida

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wybieramy Seniora Roku 2016

Bytomska Rada Seniorów ponownie organizuje plebiscyt „Senior Roku”.

XIII Dni Bytomskich Organizacji Pozarządowych

Prezydent Bytomia serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowedo aktywnego uczestnictwa w „XIII BYTOMSKICH DNIACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”, które odbędą się 8 i 9 września 2017 r. na bytomskim Rynku

ZMIANA GODZIN PRACY REFERATU

ZMIANA GODZIN PRACY REFERATU

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zapraszamy na XIII Dni Bytomskich NGO

Zapraszamy na XIII Dni Bytomskich NGO Data publikacji: 17 lipca 2017Szanowni Państwo,
Prezydent Bytomia serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe, mające siedzibę w Bytomiu lub działające na rzecz jego mieszkańców, do aktywnego uczestnictwa w „XIII BYTOMSKICH DNIACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”, które odbędą się 8 i 9 września 2017 r. na bytomskim Rynku.

Jest to wspólne przedsięwzięcie, w którym każda organizacja znajdzie swoje miejsce, dlatego wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go lub przekazanie Referatowi Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (Rynek 26/5) w terminie do 14 sierpnia br.

Udział w projekcie jest bezpłatny. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres pozarzadowe@um.bytom.pl bądź telefoniczny (32/3883347).

- zaproszenie Prezydenta
- formularz zgłoszeniowy

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.