Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zapisy na miniobozy

Zapisy na miniobozy Data publikacji: 21 czerwca 2017"Żyj sportowo wyjazdowo" to hasło tegorocznych miniobozów organizowanych przez Urząd Miejski w Bytomiu. Zapisy na nie ruszają 26 czerwca.

Miniobozy to trzydniowe pobyty w Ośrodku Wypoczynkowym ZHP Hufiec Bytom w Kokotku koło Lublińca. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych zameldowanych w Bytomiu i uczęszczających do bytomskich szkół.

I turnus rozpoczyna się 24 lipca i trwa do 27 lipca, drugi - 27-30 lipca, trzeci - od 30 lipca do 2 sierpnia, czwarty - od 2 do 5 sierpnia, piąty od 5 do 8 sierpnia, szósty od 8 do 11 sierpnia i ostatni - siódmy od 11 do 14 sierpnia. Organizatorzy zapewniają cztery posiłki dziennie w stołówce ośrodka. W programie m.in.: gry i zabawy ruchowe, gry zespołowe, zajęcia sportowo-rekreacyjne, konkursy zręcznościowe i zajęcia świetlicowe (w razie niepogody). Uczestnicy miniobozów spać będą pod namiotami. Zapisy ruszają 26 czerwca i trwają do wyczerpania miejsc (pokój 125, I piętro, budynek Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35). Koszt wyjazdu dziecka to tylko 30 złotych.

Karta kwalifikacyjna
 
Kwestie organizacyjne i regulamin obozów

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: K. Wieczorek/UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.