Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC nie będzie pełnił dyżuru /w sprawie zgonów/.

Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź Data publikacji: 13 czerwca 2016Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne ostrzega – złodzieje podszywają się pod pracowników wodociągów! Jeśli do naszego mieszkania puka ktoś, kto podaje się za pracownika BPK, warto go sprawdzić.

Do Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego docierają informacje o grasujących złodziejach, którzy wchodzą do domów pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów lub kontroli wewnętrznej instalacji wodociągowej.

Warto jednak wiedzieć, że pracownicy BPK nie zajmują się wymianą pionów wewnętrznej sieci wodociągowej, ani nie przeprowadza kontroli instalacji wodociągowej w mieszkaniach. Ciśnienie wody w mieszkaniach, BPK sprawdza tylko i wyłącznie na prośbę lokatora, i to po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Pracownicy bytomskich wodociągów, którzy kontaktują się z klientami muszą mieć przy sobie legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie do wejścia do mieszkania (domu). Zawsze ubrani są w stroje służbowe, na których znajduję się logo spółki.

Dlatego Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne radzi – zanim wpuścimy pracownika BPK do domu, warto poprosić go o legitymację służbową.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, czy osoba, która chce wejść do mieszkania naprawdę jest pracownikiem BPK, można to sprawdzić, dzwoniąc pod nr tel.:  32 39 67 100, 32 39 67 174, 32 39 67 124, 32 39 67 190, albo alarmowy: 994.


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.