Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Już jest świąteczny rozkład jazdy KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w okresie weekendu przedświątecznego /16-17 grudnia/ oraz w okresie świąt i zimowej przerwy świątecznej 23 grudnia – 1 stycznia wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Wokół zdrowia seniora

To temat przewodni konferencji „Zdrowie Seniora”, która 15 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas niej poruszone zostaną kwestie związane z chorobą  Alzheimera, chorobami narządu wzroku i słuchu oraz zaburzeniami równowagi ciała.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź Data publikacji: 13 czerwca 2016Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne ostrzega – złodzieje podszywają się pod pracowników wodociągów! Jeśli do naszego mieszkania puka ktoś, kto podaje się za pracownika BPK, warto go sprawdzić.

Do Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego docierają informacje o grasujących złodziejach, którzy wchodzą do domów pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów lub kontroli wewnętrznej instalacji wodociągowej.

Warto jednak wiedzieć, że pracownicy BPK nie zajmują się wymianą pionów wewnętrznej sieci wodociągowej, ani nie przeprowadza kontroli instalacji wodociągowej w mieszkaniach. Ciśnienie wody w mieszkaniach, BPK sprawdza tylko i wyłącznie na prośbę lokatora, i to po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Pracownicy bytomskich wodociągów, którzy kontaktują się z klientami muszą mieć przy sobie legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie do wejścia do mieszkania (domu). Zawsze ubrani są w stroje służbowe, na których znajduję się logo spółki.

Dlatego Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne radzi – zanim wpuścimy pracownika BPK do domu, warto poprosić go o legitymację służbową.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, czy osoba, która chce wejść do mieszkania naprawdę jest pracownikiem BPK, można to sprawdzić, dzwoniąc pod nr tel.:  32 39 67 100, 32 39 67 174, 32 39 67 124, 32 39 67 190, albo alarmowy: 994.


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.