Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź Data publikacji: 13 czerwca 2016Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne ostrzega – złodzieje podszywają się pod pracowników wodociągów! Jeśli do naszego mieszkania puka ktoś, kto podaje się za pracownika BPK, warto go sprawdzić.

Do Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego docierają informacje o grasujących złodziejach, którzy wchodzą do domów pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów lub kontroli wewnętrznej instalacji wodociągowej.

Warto jednak wiedzieć, że pracownicy BPK nie zajmują się wymianą pionów wewnętrznej sieci wodociągowej, ani nie przeprowadza kontroli instalacji wodociągowej w mieszkaniach. Ciśnienie wody w mieszkaniach, BPK sprawdza tylko i wyłącznie na prośbę lokatora, i to po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Pracownicy bytomskich wodociągów, którzy kontaktują się z klientami muszą mieć przy sobie legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie do wejścia do mieszkania (domu). Zawsze ubrani są w stroje służbowe, na których znajduję się logo spółki.

Dlatego Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne radzi – zanim wpuścimy pracownika BPK do domu, warto poprosić go o legitymację służbową.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, czy osoba, która chce wejść do mieszkania naprawdę jest pracownikiem BPK, można to sprawdzić, dzwoniąc pod nr tel.:  32 39 67 100, 32 39 67 174, 32 39 67 124, 32 39 67 190, albo alarmowy: 994.


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.