Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź Data publikacji: 13 czerwca 2016Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne ostrzega – złodzieje podszywają się pod pracowników wodociągów! Jeśli do naszego mieszkania puka ktoś, kto podaje się za pracownika BPK, warto go sprawdzić.

Do Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego docierają informacje o grasujących złodziejach, którzy wchodzą do domów pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów lub kontroli wewnętrznej instalacji wodociągowej.

Warto jednak wiedzieć, że pracownicy BPK nie zajmują się wymianą pionów wewnętrznej sieci wodociągowej, ani nie przeprowadza kontroli instalacji wodociągowej w mieszkaniach. Ciśnienie wody w mieszkaniach, BPK sprawdza tylko i wyłącznie na prośbę lokatora, i to po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Pracownicy bytomskich wodociągów, którzy kontaktują się z klientami muszą mieć przy sobie legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie do wejścia do mieszkania (domu). Zawsze ubrani są w stroje służbowe, na których znajduję się logo spółki.

Dlatego Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne radzi – zanim wpuścimy pracownika BPK do domu, warto poprosić go o legitymację służbową.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, czy osoba, która chce wejść do mieszkania naprawdę jest pracownikiem BPK, można to sprawdzić, dzwoniąc pod nr tel.:  32 39 67 100, 32 39 67 174, 32 39 67 124, 32 39 67 190, albo alarmowy: 994.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.