Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2018, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zagrają w skata sportowego

Zagrają w skata sportowego Data publikacji: 27 kwietnia 2017Już w piątek, 28 kwietnia o 16.00 zapraszamy na Turniej Skata Sportowego „Bytom – Skat 2017”, który odbędzie się w Bytomiu – Suchej Górze /Restauracja „Bekerland/ przy ul. Dolomitowej 5.

Podczas imprezy rozegrane zostaną dwie serie po 36 rozdań, a dla trzech najlepszych zawodników organizatorzy przewidzieli puchary oraz dyplomy.

Organizatorami zawodów są: Ruch Autonomii Śląska Koło Bytom, Stowarzyszenie „Towarzystwo Suchogórskie” oraz bytomskie drużyny skata „Sakop 4 asy” i „Szombierki Bytom”.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.