Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz zmienić ogrzewanie? Powiedz jakie masz plany!

Dla tych mieszkańców, którzy sami ogrzewają swoje domy nadszedł czas, kiedy można nie myśleć o opale czy rachunkach za gaz. Bez względu na porę roku Bytom pamięta o działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza. Rozpoczęły się prace nad aktualizacją Programu ograniczenia niskiej emisji.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Zadbaj o zieleń wokół siebie

Zadbaj o zieleń wokół siebie Data publikacji: 19 kwietnia 2016Fachowymi poradami, ciekawymi inspiracjami i sposobami na piękny ogród lub balkon, już w najbliższy czwartek, 21 kwietnia podzielą się eksperci podczas spotkania w Biurze Promocji Bytomia.

Jakie prace w ogrodzie należy wykonać na wiosnę, by móc cieszyć się jego pięknem przez kolejne miesiące? Kiedy i jak wysiewać rośliny ozdobne i pielęgnować przydomowe ogródki warzywne – na te i wiele innych pytań odpowiedzią eksperci z Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej
– mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji Bytomia i Kontaktu z Mediami.

Tego dnia zorganizowany zostanie też kiermasz nasion i sadzonek. Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Wstęp wolny.

Autor: AK
Zdjęcia: www.wymarzonyogrod.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.