Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Zadbaj o zieleń wokół siebie

Zadbaj o zieleń wokół siebie Data publikacji: 19 kwietnia 2016Fachowymi poradami, ciekawymi inspiracjami i sposobami na piękny ogród lub balkon, już w najbliższy czwartek, 21 kwietnia podzielą się eksperci podczas spotkania w Biurze Promocji Bytomia.

Jakie prace w ogrodzie należy wykonać na wiosnę, by móc cieszyć się jego pięknem przez kolejne miesiące? Kiedy i jak wysiewać rośliny ozdobne i pielęgnować przydomowe ogródki warzywne – na te i wiele innych pytań odpowiedzią eksperci z Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej
– mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji Bytomia i Kontaktu z Mediami.

Tego dnia zorganizowany zostanie też kiermasz nasion i sadzonek. Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Wstęp wolny.

Autor: AK
Zdjęcia: www.wymarzonyogrod.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.