Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Zaczynamy Festiwal Zabawy

Zaczynamy Festiwal Zabawy Data publikacji: 14 lipca 2017Jak jest lato, dzieci się bawią. Grupa Pedagogów Ulicy UNO, podobnie, jak w latach ubiegłych, zaprasza wszystkich na Festiwal Zabawy! Będzie mnóstwo atrakcji. Początek festiwalu już jutro, 12 lipca, na Szynolu w Rozbarku!

W tym roku zabawy oscylować będą wokół pytania "Czy Indianie są wśród nas?". Nie zabraknie strzelania z łuków, indiańskich strojów i imion. Dzieciaki wezmą udział w sportowych rywalizacjach, warsztatach plastycznych, pooglądają filmy w kinie podwórkowym.
Na Festiwal Zabawy zawita też Szkoła Mobilna. Indiańskich wiosek szukajcie:

od 12 do 14 lipca przy skwerze Szynol w Rozbarku,
od 19 do 21 lipca przy placu Drzymały w Bobrku,
od 26 do 28 lipca na boisku przy SP nr 21 w Karbiu.


Zabawa rozpoczyna się o 14.00, kończy o 17.00.

Godziny i termin może ulec zmianie, ze względu na złą pogodę. Festiwal dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej”.

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.