Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2018, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zabawki z recyklingu

Zabawki z recyklingu Data publikacji: 1 marca 2017Kapsle, nakrętki, stare kartony, kolorowy papier, puszki, folia aluminiowa, klej, zszywki, mazaki i nożyczki. To tylko niektóre materiały, jakie będą potrzebować uczestnicy warsztatów, które 4 marca odbędą się w ramach Klubu Zielonej Żyrafy w Beceku.

Tematem zajęć będzie tworzenie zabawek z recyklingu. Każdy z uczestników będzie mógł wykonać kartonowe miasto, gry planszowe, kręgle, samochody i wszystko to, na co przyjdzie nam ochota – pod warunkiem, że wykonamy je z recyklingu.

Do zabawy zapraszamy dzieci wraz z rodzicami oraz dziadków. Zajęcia będzie prowadzić Robert Maciąg – bloger, podróżnik, autor książek podróżniczych, prowadzący warsztaty etnograficzne dla szkół.

Początek zajęć o 10.00 w Bytomskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 15 zł można rezerwować telefonicznie pod numerem: 32 389 31 09 wew. 101 lub mailowo: info@becek.pl

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.