Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zabawa i integracja poprzez sport

Zabawa i integracja poprzez sport Data publikacji: 17 maja 2017Prawie 120 dzieci z pięciu śląskich miast będzie uczestniczyć w Finałach Okręgu w Pływaniu Dzieci z Rodzin Wielodzietnych. W imprezie, która odbędzie się 3 czerwca weźmie udział 27 dzieci z dwóch bytomskich szkół – Szkoły Podstawowej nr 54 i Gimnazjum nr 7.

W zawodach rywalizować będą dzieci z Siemianowic Śląskich, Bytomia, Katowic, Jaworzna i Piekar Śląskich oraz przedstawiciele Oddziału Wielkopolskiego Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.  W sumie na starcie stanie 120 uczestników, którzy będą walczyć, w zależności od wieku, w stylu dowolnym na dystansie 25 metrów. Nasze miasto reprezentować będzie 27 zawodników.

Dla dzieci organizatorzy zawodów – Koło Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” w Siemianowicach Śląskich – przygotowali nie tylko nagrody /za zajęcie pierwszych trzech miejsc we wszystkich kategoriach wiekowych/, ale także dyplomy i medale pamiątkowe dla wszystkich uczestników imprezy.

Zawody rozegrane zostaną w Siemianowicach Śląskich na basenie kompleksu sportowego „Michał”  3 czerwca. Patronat nad wydarzeniem objął między innymi: Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Więcej informacji na stronie ZDR „Trzy Plus” Siemianowice Śląskie

PLAKAT DO PROMOCJI WYDARZENIA.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.