Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 maja 2017, Iwona, Michal, Dezyriusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W Bytomiu znowu zagoszczą najlepsi kolarze na świecie!

Bytom po raz drugi z rzędu znalazł się na trasie Tour de Pologne, którego 74. edycja odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia /29 lipca - 4 sierpnia/ 2017 roku. Podobnie, jak w 2016 roku, kibice kolarstwa będą mogli ponownie zobaczyć na żywo najlepszych zawodników na świecie, którzy przejadą ulicami naszego miasta

Przyłącz się do akcji Honorowy Dawca Energii Fortum

Już po raz piąty nasze miasto przyłączyło się do akcji Honorowy Dawca Energii Fortum. W tym roku zbieramy kilowatogodziny dla Polskiego Związku Niewidomych – Koło w Bytomiu. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, w której możemy nie tylko zadbać o swoją kondycję fizyczną, ale pomóc potrzebującym.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zabawa i integracja poprzez sport

Zabawa i integracja poprzez sport Data publikacji: 17 maja 2017Prawie 120 dzieci z pięciu śląskich miast będzie uczestniczyć w Finałach Okręgu w Pływaniu Dzieci z Rodzin Wielodzietnych. W imprezie, która odbędzie się 3 czerwca weźmie udział 27 dzieci z dwóch bytomskich szkół – Szkoły Podstawowej nr 54 i Gimnazjum nr 7.

W zawodach rywalizować będą dzieci z Siemianowic Śląskich, Bytomia, Katowic, Jaworzna i Piekar Śląskich oraz przedstawiciele Oddziału Wielkopolskiego Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.  W sumie na starcie stanie 120 uczestników, którzy będą walczyć, w zależności od wieku, w stylu dowolnym na dystansie 25 metrów. Nasze miasto reprezentować będzie 27 zawodników.

Dla dzieci organizatorzy zawodów – Koło Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” w Siemianowicach Śląskich – przygotowali nie tylko nagrody /za zajęcie pierwszych trzech miejsc we wszystkich kategoriach wiekowych/, ale także dyplomy i medale pamiątkowe dla wszystkich uczestników imprezy.

Zawody rozegrane zostaną w Siemianowicach Śląskich na basenie kompleksu sportowego „Michał”  3 czerwca. Patronat nad wydarzeniem objął między innymi: Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Więcej informacji na stronie ZDR „Trzy Plus” Siemianowice Śląskie

PLAKAT DO PROMOCJI WYDARZENIA.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.