Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Z podwórka na stadion - rusza kolejna edycja Pucharu Tymbark

Z podwórka na stadion - rusza kolejna edycja Pucharu Tymbark Data publikacji: 20 września 2017Trwają zapisy do XVIII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Ta popularna impreza to szansa dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy mają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Jeśli chcesz wziąć udział w imprezie zgłoś swoją drużynę do 30 września.

W kilkunastu edycjach imprezy wzięło już udział ponad 1,6 mln dzieci z całej Polski. Warto dodać, że turniej „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to największe rozgrywki piłkarskie dla dziewcząt i chłopców w Europie. W tym roku rywalizacja o mistrzowski tytuł toczyć się będzie w trzech kategoriach wiekowych: U–8, U-10 i U-12. W turnieju mogą wziąć udział szkoły podstawowe oraz uczniowskie kluby sportowe, Akademie Młodych Orłów i organizacje prowadzące działalność sportowo – edukacyjną.

Zapisy do turnieju potrwają do 30 września. Drużyny mogą zgłaszać nauczyciele oraz trenerzy za pośrednictwem formularza dostępnego TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Tymbark - Z podwórka na stadion

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.