Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Z liderem o kolejne punkty

Z liderem o kolejne punkty Data publikacji: 28 września 2016Podopieczni Tomasza Demkowicza, hokeiści TMH TEMPISH Polonia Bytom już w najbliższy piątek, 30 września zagrają u siebie z liderem Polskiej Hokej Ligi - GKS-em Tychy.

We wtorek, 27 września niebiesko-czerwoni przegrali na wyjeździe z Cracovią Kraków 3:5. To spowodowało, że nasz zespół spadł na 5. miejsce w tabeli. Aby nie stracić kontaktu z czołówką, Poloniści muszą w piątek wygrać w debrach Śląska z GKS-em Tychy.

Początek spotkania w „Stodole” o 18.00.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.