Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Z książką na rowerze!

Z książką na rowerze! Data publikacji: 31 maja 2014Miłośników jednośladów i moli książkowych nie zabrakło na kolejnej edycji Odjazdowego Bibliotekarza. Akcja połączona z Bytomską Rowerową Masą Krytyczną to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim możliwość wymiany książek i wspólnego spotkania w gronie przyjaciół.

W imprezie wzięła udział ponad setka rowerzystów, którzy najpierw przemierzali bytomskie ulice, by na końcu wspólnie wymienić się książkami przed rotundą Miejskiej Biblioteki Publicznej. Akcji towarzyszył „bookcrossing” – wędrujący żółty regał oraz degustacja herbat przygotowana przez herbaciarnię „Herbata”. Na każdego uczestnika czekał dodatkowo słodki poczęstunek oraz tzw. szprychówki – karty rabatowe do kawiarni „Baccara Cafe”, herbaciarni „Herbata” oraz sklepu RB Rowerek.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu/ Herbaciarnia "Herbata"

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.