Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

XVIII Gala Umiejętności Zawodowych ZSU-R

XVIII Gala Umiejętności Zawodowych ZSU-R Data publikacji: 14 marca 2017Na co dzień uczą się w klasach fryzjerskich, piekarniczych czy krawieckich Zespołu Szkół Usługowo-Rzemieślniczych w Łagiewnikach. Jutro /15 marca/ o 11.45 w Beceku zaprezentują to, w czym się kształcą w nietypowy sposób.

Mowa o Gali Umiejętności Zawodowych, którą już po raz osiemnasty organizuje Zespół Szkół Usługowo-Rzemieślniczych. Jak co roku na scenie nie zabraknie żywiołowego występu artystycznego uczniów i show przygotowanego przez dyrektora szkoły.

Tradycyjnie już w foyer Beceku ustawione zostaną stoiska promujące zawody: piekarnicze, cukiernicze, fryzjerskie czy gastronomiczne. Goście będą mogli degustować wymyślne torty i ciasta, oryginalne przystawki i popularne klasyki, jak np. chleb ze smalcem czy bigos.

Warto zaznaczyć, że w ramach tegorocznej gali wręczone zostaną tytuły Przyjaciela Szkoły oraz Absolwenta Przedsiębiorcy.

Przypomnijmy, że Gala Umiejętności Zawodowych to impreza, która na stałe weszła do kalendarza imprez przygotowywanych z myślą o uczniach, którzy już wkrótce będą decydować o swojej dalszej ścieżce edukacyjnej. Prezentacja zawodów, w których mogą się kształcić, ma pomóc im wybrać najlepszą ofertę.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.