Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

XVII Gala Umiejętności Zawodowych

XVII Gala Umiejętności Zawodowych Data publikacji: 5 kwietnia 2016Już po raz siedemnasty swoje umiejętności zawodowe zaprezentują młodzi rzemieślnicy kształcący się w Zespole Szkół Usługowo-Rzemieślniczych. Już jutro /środa, 6 kwietnia/ w Beceku odbędzie się gala promująca szkolnictwo zawodowe.

Gala Umiejętności Zawodowych to impreza, która na stałe weszła do kalendarza imprez przygotowywanych z myślą o gimnazjalistach. Już wkrótce będą oni decydować o swojej dalszej ścieżce edukacyjnej, a prezentacja zawodów, w których mogą się kształcić, ma pomóc im wybrać najlepszą ofertę.

Warto wspomnieć, że to właśnie w Zespole Szkół Usługowo- Rzemieślniczych kształcą się poszukiwani fachowcy m.in.: piekarze, cukiernicy, fryzjerzy, mechanicy samochodowi, elektrycy, a także specjaliści rzadkich zawodów, jak kominiarze i ogrodnicy.

Podczas środowej gali w foyer Beceku ustawione będą stoiska promujące zawody: piekarnicze, cukiernicze, fryzjerskie i gastronomiczne. Nie zabraknie też wątku artystycznego. Tym razem młodzi rzemieślnicy wystawią „Marzenia bytomskiego giganta”. I

mprezę objęli patronatem: prezydent Damian Bartyla, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości.

Początek imprezy o 12.00.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.