Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lutego 2018, Konstancja, Maksym, Bernadeta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

XVII Gala Umiejętności Zawodowych

XVII Gala Umiejętności Zawodowych Data publikacji: 5 kwietnia 2016Już po raz siedemnasty swoje umiejętności zawodowe zaprezentują młodzi rzemieślnicy kształcący się w Zespole Szkół Usługowo-Rzemieślniczych. Już jutro /środa, 6 kwietnia/ w Beceku odbędzie się gala promująca szkolnictwo zawodowe.

Gala Umiejętności Zawodowych to impreza, która na stałe weszła do kalendarza imprez przygotowywanych z myślą o gimnazjalistach. Już wkrótce będą oni decydować o swojej dalszej ścieżce edukacyjnej, a prezentacja zawodów, w których mogą się kształcić, ma pomóc im wybrać najlepszą ofertę.

Warto wspomnieć, że to właśnie w Zespole Szkół Usługowo- Rzemieślniczych kształcą się poszukiwani fachowcy m.in.: piekarze, cukiernicy, fryzjerzy, mechanicy samochodowi, elektrycy, a także specjaliści rzadkich zawodów, jak kominiarze i ogrodnicy.

Podczas środowej gali w foyer Beceku ustawione będą stoiska promujące zawody: piekarnicze, cukiernicze, fryzjerskie i gastronomiczne. Nie zabraknie też wątku artystycznego. Tym razem młodzi rzemieślnicy wystawią „Marzenia bytomskiego giganta”. I

mprezę objęli patronatem: prezydent Damian Bartyla, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości.

Początek imprezy o 12.00.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.