Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Wystawa w Galerii Rotunda

Wystawa w Galerii Rotunda Data publikacji: 24 sierpnia 2017Do 15 września w Rotundzie MBP, można oglądać wystawę fotograficzną prezentującą ubiegłoroczny I Międzynarodowy Festiwal NGO w Bytomiu.
 
Wystawę, na którą złożyły się zdjęcia z festiwalowych wydarzeń można było zobaczyć już w lipcu w Biurze Promocji Bytomia. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przyjrzeć się jak w obiektywie uchwycone zostało to barwne wydarzenie lub chcą powspominać, wystawa w bibliotece będzie doskonałą okazją.

Przypomnijmy, że Międzynarodowy Festiwal NGO otrzymał dotację agencji edukacji EACEA, działającej przy Komisji Europejskiej, w ramach programu Europa dla Obywateli, Partnerstwo Miast.
Autor: AK
Zdjęcia: www.biblioteka.bytom.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.