Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Wystawa w Galerii Rotunda

Wystawa w Galerii Rotunda Data publikacji: 24 sierpnia 2017Do 15 września w Rotundzie MBP, można oglądać wystawę fotograficzną prezentującą ubiegłoroczny I Międzynarodowy Festiwal NGO w Bytomiu.
 
Wystawę, na którą złożyły się zdjęcia z festiwalowych wydarzeń można było zobaczyć już w lipcu w Biurze Promocji Bytomia. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przyjrzeć się jak w obiektywie uchwycone zostało to barwne wydarzenie lub chcą powspominać, wystawa w bibliotece będzie doskonałą okazją.

Przypomnijmy, że Międzynarodowy Festiwal NGO otrzymał dotację agencji edukacji EACEA, działającej przy Komisji Europejskiej, w ramach programu Europa dla Obywateli, Partnerstwo Miast.
Autor: AK
Zdjęcia: www.biblioteka.bytom.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.