Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lipca 2018, Alfred, Wincenty, Wlodzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wyróżnienie dla Elżbiety Barbary Sochackiej

Wyróżnienie dla Elżbiety Barbary Sochackiej Data publikacji: 7 grudnia 2017Fundacja Park Śląski wyróżniła dyplomem Wolontariuszki – Seniorki 2017 roku Elżbietę Barbarę Sochacką, która znana jest m.in. z prowadzenia od 22 lat Klubu Emerytów, Absolwentów i Sympatyków „Energetyk-Elektronik” w Bytomiu.

Podczas Gali Wolontariatu, która odbyła się 5 grudnia w Chorzowie nagrodzone tytułem Wolontariuszki – Seniorki 2017 zostały oprócz Elżbiety Barbary Sochackiej również Anna Jurczyga, która od 6 lat jest wolontariuszką w Domu Opieki „Samarytanin” w Bielsku-Białej oraz Dorota Maj, która pełni dyżury w wodzisławskim przytulisku dla zwierząt.

Popularna Basia, jak mówią o Elżbiecie Sochackiej znajomi została zgłoszona do konkursu przez członków Klubu Emerytów, Absolwentów i Sympatyków „Energetyk-Elektronik” w Bytomiu. Kapituła konkursu doceniła wkład i pomoc jaką niesie laureatka konkursu bezdomnym zwierzętom poprzez organizację dla nich akcji, dzięki którym mają one szansę na znalezienie nowego domu.

Projekt Senior w ramach którego odbył się konkurs na Wolontariusza-Seniora 2017 Roku i Gala Wolontariatu został dofinansowany z Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Fundacja Park Śląski/Elżbieta Sochacka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.