Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 marca 2018, Józef, Bogdan, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Tu Metropolia - przyjdź, posłuchaj, zabierz głos

Na kolejną otwartą debatę z cyklu „Tu Metropolia”, poświęconą tematyce metropolitalnej, zapraszamy w środę, 14 marca, do Bytomia. Cykl spotkań organizowany jest przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię.

Bytom płaci za pomysły!

10 tysięcy złotych za pomysł! Tyle płaci Bytom osobom kreatywnym, które mają receptę na bolączki miasta w obszarze społecznym. Wystarczy dobra idea i jej uzasadnienie - resztą, czyli realizacją pomysłu zajmie się już ktoś inny.

Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wyróżnienie dla Elżbiety Barbary Sochackiej

Wyróżnienie dla Elżbiety Barbary Sochackiej Data publikacji: 7 grudnia 2017Fundacja Park Śląski wyróżniła dyplomem Wolontariuszki – Seniorki 2017 roku Elżbietę Barbarę Sochacką, która znana jest m.in. z prowadzenia od 22 lat Klubu Emerytów, Absolwentów i Sympatyków „Energetyk-Elektronik” w Bytomiu.

Podczas Gali Wolontariatu, która odbyła się 5 grudnia w Chorzowie nagrodzone tytułem Wolontariuszki – Seniorki 2017 zostały oprócz Elżbiety Barbary Sochackiej również Anna Jurczyga, która od 6 lat jest wolontariuszką w Domu Opieki „Samarytanin” w Bielsku-Białej oraz Dorota Maj, która pełni dyżury w wodzisławskim przytulisku dla zwierząt.

Popularna Basia, jak mówią o Elżbiecie Sochackiej znajomi została zgłoszona do konkursu przez członków Klubu Emerytów, Absolwentów i Sympatyków „Energetyk-Elektronik” w Bytomiu. Kapituła konkursu doceniła wkład i pomoc jaką niesie laureatka konkursu bezdomnym zwierzętom poprzez organizację dla nich akcji, dzięki którym mają one szansę na znalezienie nowego domu.

Projekt Senior w ramach którego odbył się konkurs na Wolontariusza-Seniora 2017 Roku i Gala Wolontariatu został dofinansowany z Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Fundacja Park Śląski/Elżbieta Sochacka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.