Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Wyróżnienie dla dynamicznych firm z Bytomia

Wyróżnienie dla dynamicznych firm z Bytomia Data publikacji: 27 lutego 2018Siedem bytomskich firm nagrodzono tytułem Gazela Biznesu przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Uroczysta gala wręczenia tytułów odbędzie się w czwartek, 1 marca w auli Akademii Muzycznej w Katowicach.

Wśród wyróżnionych Gazelami Biznesu firm znalazły się: Abisal Sp. z o. o (dystrybucja i produkcja sprzętu sportowego), Auroland sp. z o.o. (autoryzowany sprzedawca węgla), Czajka Auto, Sponsor Plus sp. z o. o. (firma remontowo-budowlana, która nagrodę odbierze już po raz siódmy), Dekordom sp. z o.o., Maxi Wawrzkiewicz –Wawrzkiewicz sp.j. oraz Stalchem sp. z o.o.

Warto dodać, że nagrodzone firmy zanotowały wzrost sprzedaży wysoko ponad 100, a nawet 200% Przypomnijmy, że I edycja rankingu Gazele Biznesu, którego autorem jest Coface Poland, odbyła się w 2000 roku.

Ranking ten opublikowano w ponad dwustustronicowym specjalnym wydaniu "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na gazele.pl, znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się w prestiżowym zestawieniu począwszy od 2000 r.

Autor: AK
Zdjęcia: www.poranny.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.