Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wyremontowali kuchnię w Przedszkolu nr 56

Wyremontowali kuchnię w Przedszkolu nr 56 Data publikacji: 7 grudnia 2017Nowa wentylacja, sufity z płyt ogniotrwałych, nowa instalacja elektryczna oraz centralnego ogrzewania. To tylko niektóre prace, jakie wykonano w wyremontowanej kuchni Przedszkola nr 56 w Bytomiu, którą 5 grudnia oddano do użytku.

Kuchnia została kompleksowo wyremontowana, między innymi powstały: pomieszczenia do obierania warzyw, zmywania naczyń, we wszystkich pomieszczeniach  jest nowa wentylacja, a także sufity z płyt ogniotrwałych. Pomieszczenia kuchenne zostały wykafelkowane, powstały nowe punkty wodne, wymieniono na nową instalację CO i instalację elektryczną, jak również zakupiono nową szafę przelotową oraz szafkę na naczynia.

Całość remontu została dostosowana do wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.