Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wykonanie instalacji monitoringu wraz z doposażeniem Kompleksu Sportowego "Torkacik" w Bytomiu

Wykonanie instalacji monitoringu wraz z doposażeniem Kompleksu Sportowego "Torkacik" w Bytomiu Data publikacji: 24 stycznia 2014Wykonanie instalacji monitoringu wraz z doposażeniem Kompleksu Sportowego „Torkacik” w Bytomiu.

Łączne nakłady na zadanie w tym środki własne: 22 932,74 zł.

Okres realizacji inwestycji: III kwartał 2011r

Cel zadania: Poprawa infrastruktury rekreacyjnej i sportowej w mieście. Poprawa bezpieczeństwa na obiekcie.

Zakres rzeczowy zadania: W ramach modernizacji został zainstalowany nowy piłkochwyt, który w znaczny sposób udogodnił korzystanie z boiska. Dodatkowo dla poprawy bezpieczeństwa na całym obiekcie zainstalowano profesjonalny system monitoringu kompleksu sportowego.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.