Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wykonanie instalacji monitoringu wraz z doposażeniem Kompleksu Sportowego "Torkacik" w Bytomiu

Wykonanie instalacji monitoringu wraz z doposażeniem Kompleksu Sportowego "Torkacik" w Bytomiu Data publikacji: 24 stycznia 2014Wykonanie instalacji monitoringu wraz z doposażeniem Kompleksu Sportowego „Torkacik” w Bytomiu.

Łączne nakłady na zadanie w tym środki własne: 22 932,74 zł.

Okres realizacji inwestycji: III kwartał 2011r

Cel zadania: Poprawa infrastruktury rekreacyjnej i sportowej w mieście. Poprawa bezpieczeństwa na obiekcie.

Zakres rzeczowy zadania: W ramach modernizacji został zainstalowany nowy piłkochwyt, który w znaczny sposób udogodnił korzystanie z boiska. Dodatkowo dla poprawy bezpieczeństwa na całym obiekcie zainstalowano profesjonalny system monitoringu kompleksu sportowego.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.