Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 listopada 2017, Edyta, Edmund, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych.

Wygrana koszykarzy

Wygrana koszykarzy Data publikacji: 12 lutego 2017

Okazałe zwycięstwo odnieśli wczoraj koszykarze KK Polonii Bytom! Niebiesko-Czerwoni przed własną publicznością pokonali MKKS Rybnik 82:60.

Koszykarze Polonii Bytom są jednym z kandydatów do awansu w tym sezonie. Grająca w II lidzie koszykówki ekipa z naszego miasta nie przegrała na własnym parkiecie od 22 października zeszłego roku! We wczorajszym meczu goście mogli tylko podczas drugiej kwarty mieć nadzieję na dobry wynik (wygrali ją 16 do 12). W pozostałych trzech kwartach lepsza była nasza drużyna. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Emil Podkowiński, który zdobył 19 punktów.

To był ostatni mecz podopiecznych trenera Radosława Kucińskiego i jego asystenta Mariusza Bacika w Hali na Skarpie w rundzie zasadniczej. Niebiesko-Czerwonym pozostały jeszcze dwa spotkania na wyjeździe z KS AZS PŚ Gliwice i AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice. Bytomianie zajmują 2 miejsce w tabeli Grupy C II ligi.