Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wygrana hokeistów

Wygrana hokeistów Data publikacji: 6 listopada 2017W 18. kolejce rozgrywek PHL rundy zasadniczej, TMH Polonia Bytom pokonała wczoraj / 5listopada/ u siebie drużynę Orlika Opole 3:2. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że o wygraną w tym spotkaniu będzie opolanom bardzo ciężko.

Po 13. minutach gry, po trafieniach Tomasza Kozłowskiego i Mateusza Danieluka, Polonia prowadziła 2:0. W pierwszej tercji Orlik strzelił bramkę kontaktową. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Radek Meidl.

W 2. minucie drugiej tercji gospodarze powiększyli przewagę. Bramkę dla niebiesko-czerwonych zdobył David Turoń. Orlik odpowiedział kwadrans później trafieniem Mateusza Sordona.

W trzeciej tercji kibice w Bytomiu nie oglądali bramek, co oznacza, że Polonia utrzymała prowadzenie do końca pokonując Orlika 3:2.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.