Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2017, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wygrana bytomskich piłkarzy

Wygrana bytomskich piłkarzy Data publikacji: 19 listopada 2017Wczorajszy dzień był szczęśliwy dla piłkarzy z Bytomia. Na Olimpijskiej Bytomski Sport Bytom pokonał 2:3 Unię Racibórz. Z kolei w Szombierkach zieloni pewnie pokonali Górnika Piaski 3:0.

To ostatnia kolejka rundy jesiennej, lecz nie ostatni mecz dla Szombierek Bytom w tym roku. Mają oni jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Gwarkiem Ornontowice. Na to spotkanie zapraszamy 25 listopada na ul. Modrzewskiego.

Przed przerwą zimową sytuacja w tabelach IV ligi wygląda następująco: Bytomski Sport Bytom znajduje się zaraz za podium, na 4 miejscu, a Szombierki Bytom otwierają tabelę swojej grupy z przewagą 4 punktów do Ruchu Radzionków.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.