Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Wybieramy Seniora Roku 2016

Wybieramy Seniora Roku 2016 Data publikacji: 18 lipca 2017Bytomska Rada Seniorów ponownie organizuje plebiscyt „Senior Roku”. W ten sposób wybierana jest najciekawsza osobowość - przedstawiciel starszego pokolenia, który stanowi wzór do naśladowania dla innych.

Kartę zgłoszenia wyboru kandydata/kandydatki na Bytomskiego Seniora Roku 2016, Regulamin wyboru  Bytomskiego Seniora Roku, Oświadczenie kandydata/kandydatki na Bytomskiego Seniora Roku dostępne są poniżej oraz w zakładce Bytomska Rady Seniorów.

Formularze można także pobrać w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26/5 w godzinach pracy Referatu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 sierpnia o godz. 16. Werdykt zostanie ogłoszony podczas tegorocznej Seniorady.

Nie czekaj! Zgłoś swojego kandydata/kandydatkę na Bytomskiego Seniora Roku 2016.

Karta Zgłoszenia Kandydata

Oświadczenie Kandydata

Regulamin Wyboru Seniora Roku

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc UM Bytom/Katarzyna Lis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.