Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wsparcie dla młodych przedsiębiorców

Wsparcie dla młodych przedsiębiorców Data publikacji: 22 lutego 2018Masz pomysł na uruchomienie własnego biznesu, ale brakuje ci gotówki? Skorzystaj z dofinansowania w ramach unijnego projektu i zgarnij nawet do 24 tys. zł dotacji.

Wnioski o jednorazowe dofinansowanie wraz z biznesplanem, mogą składać bezrobotni zarejestrowani w bytomskim urzędzie pracy. Kwota, o jaką można się ubiegać, wynosi do 24 tys. zł.

Dotacje przyznawane są w ramach realizowanych przez bytomski urząd pracy projektów finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 - dla osób powyżej 30. roku życia oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  na lata 2014-2020 - dla osób poniżej 30. roku życia.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie PUP przy ul. Łagiewnickiej 15 w pok.50 lub pod nr. tel.: 32 281 70 19, wew. 241.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.