Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wsparcie dla bytomskich przedsiębiorców

Wsparcie dla bytomskich przedsiębiorców Data publikacji: 31 lipca 2017Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji pozyskała blisko dwa miliony złotych unijnych pieniędzy na wspieranie nowych, bytomskich przedsiębiorców. Projekt nazywa się „Masz pomysł – masz firmę”, a jego realizacja rusza już dziś.

Czy możesz skorzystać na tym skorzystać? Tak! Pod warunkiem, że masz już 30 lat, jesteś osobą bezrobotną lub nieaktywną zawodowo i masz pomysł na własną firmę. Co możesz zyskać? Bardzo wiele: fachowe doradztwo i szkolenie, pomoc oficera dotacyjnego w wypełnieniu
biznesplanu i dotację w wysokości nawet 23 tysięcy złotych. Dodatkowo - po utworzeniu własnej firmy otrzymasz jeszcze miesięczne wynagrodzenie (ok. 1000+) nawet przez okres 12 miesięcy.

Pakiet korzyści na jednego uczestnika sięga kwoty 50 tysięcy złotych. Liczba miejsc ograniczona.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.