Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wsparcie dla bytomskich przedsiębiorców

Wsparcie dla bytomskich przedsiębiorców Data publikacji: 31 lipca 2017Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji pozyskała blisko dwa miliony złotych unijnych pieniędzy na wspieranie nowych, bytomskich przedsiębiorców. Projekt nazywa się „Masz pomysł – masz firmę”, a jego realizacja rusza już dziś.

Czy możesz skorzystać na tym skorzystać? Tak! Pod warunkiem, że masz już 30 lat, jesteś osobą bezrobotną lub nieaktywną zawodowo i masz pomysł na własną firmę. Co możesz zyskać? Bardzo wiele: fachowe doradztwo i szkolenie, pomoc oficera dotacyjnego w wypełnieniu
biznesplanu i dotację w wysokości nawet 23 tysięcy złotych. Dodatkowo - po utworzeniu własnej firmy otrzymasz jeszcze miesięczne wynagrodzenie (ok. 1000+) nawet przez okres 12 miesięcy.

Pakiet korzyści na jednego uczestnika sięga kwoty 50 tysięcy złotych. Liczba miejsc ograniczona.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.