Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wraz z dodatkiem mieszkaniowym, otrzymasz dodatek energetyczny

Wraz z dodatkiem mieszkaniowym, otrzymasz dodatek energetyczny Data publikacji: 10 grudnia 2013Od początku stycznia do końca kwietnia przyszłego roku dodatek dla jednoosobowego gospodarstwa domowego wyniesie 11,36 zł na miesiąc. Jeśli z kolei w lokalu mieszka od 2 do 4 osób, wysokość tej kwoty to 15,77 zł na miesiąc. Liczniejszym rodzinom będzie przysługiwać 18,93 zł na miesiąc.

Wnioski o przyznanie dodatku energetycznego należy składać w Dziale Dodatków Mieszkaniowych i Pomocy Materialnej bytomskiego MOPR-u. Tam otrzymamy też odpowiedni druk, a dla internautów zamieszczamy go poniżej.

Więcej na temat dodatku energetycznego znajdziemy na stronie internetowej www.mopr.bytom.pl. Pracownicy MOPR-u udzielą z kolei informacji pod numerem tel. 32 388 95 62.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.