Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Wolontariat

Biuro przy Ryneku 26/5 zaprasza chętnych do pomocy i pracy społeczników, którzy pragną podzielić się swoimi umiejętnościami i pasją działania z tymi, którzy jej potrzebują.
Referat planuje stworzyć:
1. Bazę danych dot. wolontariuszy (z zakresem ich zainteresowań i umiejętności),                
a także
2. Bazę podmiotów, potrzebujących z takiej pomocy skorzystać.
Będziemy zatem miejskim punktem wymiany informacji, w tej jakże ważnej dziedzinie społecznej aktywności.

Praca wolontariusza to często niezwykła przygoda i doskonała okazja do poznawania świata i ludzi. Zostań uczestnikiem takiej przygody. Zgłoś swój udział w bytomskim informatorze danych pn. "Przychylny wolontariat".

Zapraszamy.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.