Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Wolontariat

Biuro przy Ryneku 26/5 zaprasza chętnych do pomocy i pracy społeczników, którzy pragną podzielić się swoimi umiejętnościami i pasją działania z tymi, którzy jej potrzebują.
Referat planuje stworzyć:
1. Bazę danych dot. wolontariuszy (z zakresem ich zainteresowań i umiejętności),                
a także
2. Bazę podmiotów, potrzebujących z takiej pomocy skorzystać.
Będziemy zatem miejskim punktem wymiany informacji, w tej jakże ważnej dziedzinie społecznej aktywności.

Praca wolontariusza to często niezwykła przygoda i doskonała okazja do poznawania świata i ludzi. Zostań uczestnikiem takiej przygody. Zgłoś swój udział w bytomskim informatorze danych pn. "Przychylny wolontariat".

Zapraszamy.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.