Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Wokół zdrowia i urody

Wokół zdrowia i urody Data publikacji: 10 marca 2017Prawie 30 uczestniczek wzięło udział we wczorajszym /9 marca/ Spotkaniu z ekspertem. Tym razem dla zainteresowanych pań przygotowano ciekawą prelekcję o kosmetykach i ich odpowiednim dobieraniu.

Urszula Klimecka, konsultantka kosmetyczna podzieliła się z uczestniczkami faktami i mitami na temat pielęgnacji twarzy. Nie zabrakło też przepisów na odmładzające maseczki, a także testowania peelingów i kremów.

Kolejne spotkanie zaplanowano na 23 marca, a jego gościem będzie prof. Jan Ślężyński, były prorektor AWF w Katowicach, rekordzista Guinessa w staniu na rękach, zdobywca 34 medali mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii masters.

Ślężyński będzie zachęcał seniorów i nie tylko do aktywności fizycznej, w której tkwi przepis na zdrowie i dobre samopoczucie. Początek spotkania o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: alsza

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.