Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Wokół biznesu i edukacji

Wokół biznesu i edukacji Data publikacji: 11 maja 2017Udział środowisk szkolno-zawodowych w życiu Bytomia, to temat spotkania, które we wtorek, 16 maja, organizuje Bytomska Izba Przemysłowo- Handlowa.

W dyskusji wezmą udział dyrektorzy m.in. Państwowych Szkół Budownictwa Zespołu Szkół, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektronicznych oraz Technikum nr 4.

Z ramienia Urzędu Miejskiego swoje wystąpienia będą miały: Aneta Latacz, wiceprezydent Bytomia oraz Aldona Kopczyńska, Naczelnik Wydziału Edukacji. Podczas spotkania mowa będzie o angażowaniu środowisk szkolnych w proces rewitalizacji miasta, a także prowadzenia praktyk i stażów w przedsiębiorstwach.

Spotkanie rozpocznie się o 16.00 w sali narad PSS Społem przy pl. Kościuszki 9 (II piętro).

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.