Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lutego 2018, Konstancja, Maksym, Bernadeta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wnioski do programu Klub

Data publikacji: 4 lipca 2017Minister Sportu i Turystyki ogłosił II nabór wniosków na realizację w 2017 roku programu "Klub".

W pierwszej turze pieniądze otrzymały kluby: Tempo Stolarzowice, Czarni Bytom, UKS 33 Miechowice, Bytomskie Towarzystwo Szermiercze, Bytomski Golf, WTS Bytom oraz GKS Rozbark.

Kluby, które nie dostały środków mogą aplikować o nie właśnie w drugiej turze.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja programu ruszyła w 2016 roku. Na jego realizację przeznaczono kwotę 24 mln zł. Pozwoliło to wesprzeć 2142 kluby sportowe ze wszystkich województw. W ten sposób dofinansowano pracę 5 tys. szkoleniowców, którzy prowadzili zajęcia sportowe dla 130 tys. dzieci i młodzieży.

Link do ogłoszenia:

https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-powszechny/2017-rok/2037,Nabor-wnioskow-na-realizacje-w-2017-roku-programu-quotKlubquot-II-nabor.html?sid=9f5be8d5381dd7472d0a7900845c6ada


Wniosek pokazowy do programu

Instrukcja do programu

Program Klub II nabór


Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.