Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wiosłują w ... parku

Wiosłują w ... parku Data publikacji: 21 lipca 2017Chcesz rozpocząć wioślarską przygodę? Latem jest ku temu okazja i to bez konieczności wyjeżdżania poza miasto. Wypożycz łódź i pływaj po stawie w parku.

Niemal w każdy weekend lipca i sierpnia przy Stawie Południowym w Parku Miejskim im. F. Kachla będzie można popływać łodziami typu canoes. Staw udostępnił Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej.

- Łodzie zostały wykonane przez nas własnoręcznie. W ten sposób wracamy do dawnej tradycji kajakarskiej jednocześnie propagując tę dziedzinę sportu - wyjaśnia Artur Tyński z I Harcerskiej Drużyny Wodnej im. kpt. Mamerta Stankiewicza w Bytomiu.

Najbliższa możliwość skorzystania z tej atrakcji pojawi się w najbliższy weekend - 22 i 23 lipca między godz. 14 a 18.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców - niezależnie od wieku: zarówno dzieci, jak i seniorów. Prosimy jednak, by dzieci i młodzież do 15 roku życia były pod opieką osoby dorosłej - apeluje Tyński i dodaje, że aktywny wypoczynek odbywa się pod czujnym okiem ratownika, a harcerze zapewniają wioślarzom kamizelki asekuracyjne.

Wstęp wolny.

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc I Harcerskiej Drużyny Wodnej w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.