Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wielkie strzelanie w Bytomiu

Wielkie strzelanie w Bytomiu Data publikacji: 7 października 2017Ponad 50 zawodników i zawodniczek wzięło udział dzisiaj, 7 października w pierwszym dniu organizowanego już po raz szósty w Bytomiu Klubowego Turnieju Łuczniczego „Cały Bytom strzela z łuku”. Imprezę przygotował klub LKS Tempo Stolarzowice, który do turnieju zaprosił zarówno zawodników zrzeszonych w klubach, ale również przyszłych adeptów łucznictwa.

Wśród uczestników nie zabrakło łuczników z Bytomia i Krakowa, którzy dominowali w zawodach, ale również innych miast jak: Rybnik, Zawiercie, Toszek, a nawet z województwa świętokrzyskiego Dzisiaj, 7 października swoje łucznicze umiejętności zaprezentowali seniorzy, juniorzy i juniorzy młodsi, zaś w niedzielę, 8 października zobaczymy młodzików i dzieci. Zawodnicy rywalizują zarówno w konkurencjach łuku bloczkowego, klasycznego, jak również w kategorii Open oraz innych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

W niedzielę również poznamy ostateczne wyniki wszystkich kategorii, wśród których z pewnością wyłonione zostanie najlepsze miasto, klub i zawodnicy.

Wyniki sobotnich zawodów dostępne są TUTAJ

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.