Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wielka zabawa na lodowisku

Wielka zabawa na lodowisku Data publikacji: 24 stycznia 2017Gry i zabawy na lodzie i nie tylko, pokazy hokeistów i disco lodowisko! Już w najbliższy piątek (27 stycznia ) będziemy z pompą żegnać ferie. Na trzecią edycję FeriEND, zapraszamy o 11.00 na lodowisko przy pl. Sobieskiego.
 
Tego dnia na bytomskich uczniów czeka sporo atrakcji, łącznie z darmowym wejściem na lodowisko i wypożyczeniem łyżew. Nie zabraknie pokazów młodych hokeistów Polonii Bytom oraz wielu konkurencji sportowych, gdzie zawodnicy będą mogli skonfrontować z rówieśnikami swoje umiejętności łyżwiarskie.

Dla tych, którzy na lodzie czują się niepewnie, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji wokół lodowiska. Podobnie jak w ubiegłym roku tafla lodowiska zamieni się w taneczny parkiet, a na zakończenie w niebo polecą balony. Impreza potrwa do 16.00.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.