Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Wielka zabawa na lodowisku

Wielka zabawa na lodowisku Data publikacji: 24 stycznia 2017Gry i zabawy na lodzie i nie tylko, pokazy hokeistów i disco lodowisko! Już w najbliższy piątek (27 stycznia ) będziemy z pompą żegnać ferie. Na trzecią edycję FeriEND, zapraszamy o 11.00 na lodowisko przy pl. Sobieskiego.
 
Tego dnia na bytomskich uczniów czeka sporo atrakcji, łącznie z darmowym wejściem na lodowisko i wypożyczeniem łyżew. Nie zabraknie pokazów młodych hokeistów Polonii Bytom oraz wielu konkurencji sportowych, gdzie zawodnicy będą mogli skonfrontować z rówieśnikami swoje umiejętności łyżwiarskie.

Dla tych, którzy na lodzie czują się niepewnie, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji wokół lodowiska. Podobnie jak w ubiegłym roku tafla lodowiska zamieni się w taneczny parkiet, a na zakończenie w niebo polecą balony. Impreza potrwa do 16.00.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.