Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wicemistrzostwo łuczniczek Czarnej Strzały

Wicemistrzostwo łuczniczek Czarnej Strzały Data publikacji: 5 października 2017Reprezentantki Czarnej Strzały Bytom – Klaudia Szmit, Kinga Grzyśka, Anna Pieprzyca, Natalia Michalska, Klaudia Drzażdżyńska i Martyna Stach wywalczyły srebrny medal Ekstraligi Łuczniczej Kobiet. Tym samym nasze zawodniczki potwierdziły, że należą do krajowej czołówki łucznictwa.

Srebrny medal to powrót naszych zawodniczek w wielkim stylu po kilku latach przerwy do krajowej czołówki. Warto dodać, że w 2010 i 2011 roku łuczniczki z Bytomia zajęły drugie miejsce i wywalczyły tytuły drużynowych wicemistrzyń  Polski.

Z kolei zespół męski Czarnej Strzały zajął piąte miejsce w tabeli generalnej zmagań w Ekstralidze Łuczniczej Mężczyzn w składzie: Mateusz Turek, Bartosz Kayser, Bartosz Filip, Igor Wolski i Marek Sosna.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MLKS Czarna Strzała

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.