Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wicelider IV ligi ograny w Bytomiu

Wicelider IV ligi ograny w Bytomiu Data publikacji: 15 kwietnia 2017Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Szombierek Bytom. Tym razem przy Frycza – Modrzewskiego popularni Zieloni ograli wicelidera IV ligi – Sarmację Będzin 3:1. Dzisiejsza /15 kwietnia/ wygrana była już dwunastym w tym sezonie zwycięstwem piłkarzy Szombierek.

Mecz dobrze rozpoczęli goście, którzy prowadzili po bramce Rafała Jędrzejczyka w 10. minucie meczu. W 39. minucie wyrównał dla Zielonych Jacek Jarnot. W drugiej połowie spotkania na boisku dominowali już piłkarze Szombierek. Na 2:1 gola strzelił Mateusz Morys w 54. minucie, zaś wynik meczu na 3:1 ustalił Amadeusz Zając w 90. minucie spotkania.

Szombierki Bytom mają na swoim koncie już 38. punktów i zajmują 6. miejsce w tabeli IV ligi. Kolejny mecz Zieloni zagrają na wyjeździe, 19 kwietnia z rezerwami GKS-u Katowice.
 

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.