Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super Data publikacji: 6 marca 2018Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Dla miłośników ekstremalnych biegów Bytom Spartan Sprint & Super z pewnością ich nie zawiedzie. Do wyboru są aż trzy biegi oraz bieg przeznaczony dla dzieci i młodzieży do lat 15. Dla uczestników imprezy powyżej 15. roku życia organizatorzy przygotowali biegi w kategoriach: Super, Sprint oraz Hurricane Heat. Każdy z biegów ma inną ilość kilometrów do przebiegnięcia, przeszkód oraz skalę trudności. Mogą w nim wziąć udział amatorzy, ale również sportowcy uprawiający na co dzień biegi. Każdy z biegów z pewnością sprawdzi naszą wytrzymałość i determinację, tym bardziej, że wśród przeszkód będzie ogień, ściany, drut kolczasty, ale również woda i błoto z potencjalnymi ukrytymi korzeniami.

Warto dodać, że Spartan Race w Bytomiu będzie jednym z trzech biegów organizowanych w 2018 roku w Polsce. Poza Bytomiem impreza odbędzie się jeszcze we Wrocławiu i Krakowie, tym bardziej zapraszamy wszystkich miłośników biegów do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, do którego zapisało się już ponad 1000 uczestników!

Zapisy do biegu wciąż trwają. Wystarczy wejść na stronę Spartan Race i zapisać się do jednego z czterech biegów. Na stronie Spartan Race znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące zapisów, organizacji zawodów, a także biegów, które 24 marca odbędą się na terenie Armady Golf Club w Bytomiu – Szombierkach.

Początek imprezy o godz. 8.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.spartanrace.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.