Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super Data publikacji: 6 marca 2018Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Dla miłośników ekstremalnych biegów Bytom Spartan Sprint & Super z pewnością ich nie zawiedzie. Do wyboru są aż trzy biegi oraz bieg przeznaczony dla dzieci i młodzieży do lat 15. Dla uczestników imprezy powyżej 15. roku życia organizatorzy przygotowali biegi w kategoriach: Super, Sprint oraz Hurricane Heat. Każdy z biegów ma inną ilość kilometrów do przebiegnięcia, przeszkód oraz skalę trudności. Mogą w nim wziąć udział amatorzy, ale również sportowcy uprawiający na co dzień biegi. Każdy z biegów z pewnością sprawdzi naszą wytrzymałość i determinację, tym bardziej, że wśród przeszkód będzie ogień, ściany, drut kolczasty, ale również woda i błoto z potencjalnymi ukrytymi korzeniami.

Warto dodać, że Spartan Race w Bytomiu będzie jednym z trzech biegów organizowanych w 2018 roku w Polsce. Poza Bytomiem impreza odbędzie się jeszcze we Wrocławiu i Krakowie, tym bardziej zapraszamy wszystkich miłośników biegów do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, do którego zapisało się już ponad 1000 uczestników!

Zapisy do biegu wciąż trwają. Wystarczy wejść na stronę Spartan Race i zapisać się do jednego z czterech biegów. Na stronie Spartan Race znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące zapisów, organizacji zawodów, a także biegów, które 24 marca odbędą się na terenie Armady Golf Club w Bytomiu – Szombierkach.

Początek imprezy o godz. 8.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.spartanrace.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.