Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2019, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weź udział w biegu i wesprzyj szczytny cel

Weź udział w biegu i wesprzyj szczytny cel Data publikacji: 19 maja 2018Trwają zapisy do Bytomskiego Charytatywnego Biegu Godności Osób Niepełnosprawnych. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które 30 czerwca odbędzie się w Parku im. Franciszka Kachla w Bytomiu.

Głównym celem charytatywnego biegu jest przede wszystkim pozyskanie środków na remont Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego dla dzieci, młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w Bytomiu, ale również popularyzacja zdrowego stylu życia poprzez ruch na świeżym powietrzu.

Warto dodać, że trasa biegu będzie prowadzić alejkami Parku im. Franciszka Kachla /2 okrążenia/, a udział w nim mogą wziąć już osoby od 12. roku życia /za zgodą rodziców/. Zapisy do biegu trwają na stronie www.zmierzymyczas.pl, a wszelkie informacje dotyczące zasad uczestnictwa, odpłatności oraz zgłoszeń dostępne są w załączonym REGULAMINIE

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną: Koło w Bytomiu Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy oraz gmina Bytom.


24.05.png

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.