Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Jubileuszowa 100. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna

To będzie wyjątkowa Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna. Już po raz setny zbiorą się miłośnicy jednośladów, którzy przejadą ulicami naszego miasta. Zapraszamy wszystkich rowerzystów do wspólnej zabawy. Zaczynamy w piątek, 27 października o 18.00 na bytomskim Rynku.

Judocy i judoczki powalczą w Memoriale im. Wiśniewskiego

Dla wielu młodych judoków i judoczek to jedna z najważniejszych imprez sportowych w roku. Mowa oczywiście o Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo, który 4 listopada odbędzie się w Hali na Skarpie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weekend z tenisem stołowym

Weekend z tenisem stołowym Data publikacji: 9 marca 2017Podopieczni Michała Napierały, tenisiści stołowi 3S Polonii Bytom będą mieli bardzo pracowity weekend. Zagrają dwukrotnie o ligowe punkty, a także wezmą udział w finale Pucharu Polski na szczeblu Województwa Śląskiego.

10 marca o 18.00 Poloniści podejmą w Hali na Skarpie AZS Politechnikę Rzeszów. Po porażce z Zooleszcz Bydgoszcz, nasi tenisiści, aby nie stracić kontaktu z czołówką, muszą ten mecz wygrać. Dzień później, 11 marca o 11.00 bytomianie zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu Województwa Śląskiego, który zostanie rozegrany w hali sportowej w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Nicka 143a. Rywalami naszego zespołu będą drużyny: LUKS Węgierska Górka, KS Naprzód Borucin i UKTS Sokół Orzesze.

Z kolei w niedzielę, 12 marca niebiesko-czerwoni w Hali na Skarpie zagrają kolejny ligowy mecz. Tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół UKS Dojlidy Białystok. Początek meczu o 16.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.