Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weekend z tenisem stołowym

Weekend z tenisem stołowym Data publikacji: 9 marca 2017Podopieczni Michała Napierały, tenisiści stołowi 3S Polonii Bytom będą mieli bardzo pracowity weekend. Zagrają dwukrotnie o ligowe punkty, a także wezmą udział w finale Pucharu Polski na szczeblu Województwa Śląskiego.

10 marca o 18.00 Poloniści podejmą w Hali na Skarpie AZS Politechnikę Rzeszów. Po porażce z Zooleszcz Bydgoszcz, nasi tenisiści, aby nie stracić kontaktu z czołówką, muszą ten mecz wygrać. Dzień później, 11 marca o 11.00 bytomianie zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu Województwa Śląskiego, który zostanie rozegrany w hali sportowej w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Nicka 143a. Rywalami naszego zespołu będą drużyny: LUKS Węgierska Górka, KS Naprzód Borucin i UKTS Sokół Orzesze.

Z kolei w niedzielę, 12 marca niebiesko-czerwoni w Hali na Skarpie zagrają kolejny ligowy mecz. Tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół UKS Dojlidy Białystok. Początek meczu o 16.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.