Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weekend z rowerem

Weekend z rowerem Data publikacji: 29 sierpnia 2014Pogoda dopisuje i zapowiada się słoneczny weekend. Stowarzyszenie Rowerowy Bytom zaprasza wszystkich miłośników jednośladów na 3 dni wycieczek.

Najpierw tradycyjnie w piątek, punktualnie o 18.00, z Rynku wystartuje 62. Bytomska Masa Krytyczna. Każdy rowerzysta mile widziany!

W sobotę 30 sierpnia Stowarzyszenie zaprasza wszystkich chętnych na „Wycieczkę po naszym Bytomiu”. W programie między innymi: lasy, parki i Dolomity Sportowa Dolina. Start o godzinie 15.00 spod siedziby SRB przy ulicy Witczaka 12.

Natomiast w niedzielę zapraszamy zaprawionych w bojach rowerzystów na wycieczkę „Bytom - Pustynia Błędowska - Bytom”. Start ponownie spod siedziby Stowarzyszenia, ale o godzinie 9.00.

Połamania szprych!
 

Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.