Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weekend z rowerem

Weekend z rowerem Data publikacji: 29 sierpnia 2014Pogoda dopisuje i zapowiada się słoneczny weekend. Stowarzyszenie Rowerowy Bytom zaprasza wszystkich miłośników jednośladów na 3 dni wycieczek.

Najpierw tradycyjnie w piątek, punktualnie o 18.00, z Rynku wystartuje 62. Bytomska Masa Krytyczna. Każdy rowerzysta mile widziany!

W sobotę 30 sierpnia Stowarzyszenie zaprasza wszystkich chętnych na „Wycieczkę po naszym Bytomiu”. W programie między innymi: lasy, parki i Dolomity Sportowa Dolina. Start o godzinie 15.00 spod siedziby SRB przy ulicy Witczaka 12.

Natomiast w niedzielę zapraszamy zaprawionych w bojach rowerzystów na wycieczkę „Bytom - Pustynia Błędowska - Bytom”. Start ponownie spod siedziby Stowarzyszenia, ale o godzinie 9.00.

Połamania szprych!
 

Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.