Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lutego 2018, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weekend z hokejem

Weekend z hokejem Data publikacji: 2 lutego 2018W najbliższą sobotę i niedzielę /3 i 4 lutego/ zapraszamy do popularnej „Stodoły” na ligowe spotkania naszych hokeistek i hokeistów.

W sobotę, 3 lutego o 14.30 nasze dziewczyny zagrają z Unią Oświęcim. Przypomnijmy, że bytomianki są liderkami Polskiej Ligi Hokeja Kobiet i pewnie zmierzają po kolejny tytuł mistrzowski. Z kolei w niedzielę, 4 lutego o 18.00 hokeiści Polonii Bytom podejmą u siebie Orlika Opole. Obydwa zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Drużyna z Opola zajmuje 8. miejsce, zaś Niebiesko – Czerwoni są na 9. miejsce, jednak zespoły dzieli różnica piętnastu punktów w tabeli Polskiej Hokej Ligi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.