Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weekend na ślizgawce!

Weekend na ślizgawce! Data publikacji: 13 grudnia 2013Jeśli planujecie weekend na świeżym powietrzu, to możecie ostrzyć łyżwy! Można już korzystać z lodowiska przy placu Sobieskiego.

Dla publiczności jest ono czynne od poniedziałku do piątku 16.00 do 21.00, w soboty, niedziele i święta - od 9.00 do 21.00 z tym że ostatni łyżwiarze mogą wejść na obiekt o 20.00.

Jednorazowe wejście na ślizgawkę (45 minut) kosztuje 3 zł. Za okazaniem karty 3+ rodziny wielodzietne płacą za wejście na obiekt 1,5 zł za osobę. 4 zł kosztuje wypożyczenie łyżew, a 6,5 zł ostrzenie jednej pary łyżew.Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: OSiR

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.