Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wędkarski koniec wakacji dla najmłodszych

Wędkarski koniec wakacji dla najmłodszych Data publikacji: 27 sierpnia 2017Młodzi amatorzy spławika spotkali się po raz ostatni w te wakacje w ramach tegorocznej akcji „Lato z wędką”.

Pomysł na akcję „Lato z wędką” powstał ponad 20 lat temu i co roku realizowany jest przez bytomskie kolo PZW. Również w tym roku zawody przyciągnęły mnóstwo dzieciaków - za każdym razem nad wodę przychodziło co najmniej 20 dzieci, od lat 6 do 16.

W tym roku rozegrano cykl 5 zawodów w ramach Grand Prix, które odbyły się w Karbiu, nad stawem „Bagier” przy ulicy Odrzańskiej, na „Żabich Dołach” oraz nad stawem „Jadwiga” w Szombierkach. W finale, który odbył się nad stawem Amendy w Łagiewnikach wzięło udział 28 zawodników. Zwycięzcami w ramach Grand Prix kolejno zostali: Dominik Orzech, Karolina Marszałek i Natan Babczyk.  

Autor: ww
Zdjęcia: JS/Życie Bytomskie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.