Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Wędkarski koniec wakacji dla najmłodszych

Wędkarski koniec wakacji dla najmłodszych Data publikacji: 27 sierpnia 2017Młodzi amatorzy spławika spotkali się po raz ostatni w te wakacje w ramach tegorocznej akcji „Lato z wędką”.

Pomysł na akcję „Lato z wędką” powstał ponad 20 lat temu i co roku realizowany jest przez bytomskie kolo PZW. Również w tym roku zawody przyciągnęły mnóstwo dzieciaków - za każdym razem nad wodę przychodziło co najmniej 20 dzieci, od lat 6 do 16.

W tym roku rozegrano cykl 5 zawodów w ramach Grand Prix, które odbyły się w Karbiu, nad stawem „Bagier” przy ulicy Odrzańskiej, na „Żabich Dołach” oraz nad stawem „Jadwiga” w Szombierkach. W finale, który odbył się nad stawem Amendy w Łagiewnikach wzięło udział 28 zawodników. Zwycięzcami w ramach Grand Prix kolejno zostali: Dominik Orzech, Karolina Marszałek i Natan Babczyk.  

Autor: ww
Zdjęcia: JS/Życie Bytomskie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.