Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 marca 2018, Józef, Bogdan, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ważny mecz tenisistów Polonii Bytom

Ważny mecz tenisistów Polonii Bytom Data publikacji: 20 listopada 2017Już w najbliższy czwartek, 23 listopada tenisiści stołowi 3S Polonia Bytom rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Superligi. Ich rywalem będzie w Hali na Skarpie Spójnia Warszawa. Początek meczu przy Frycza – Modrzewskiego o 16.00.

Niebiesko – Czerwoni po rozegraniu pięciu kolejek zajmują ostatnie miejsce w tabeli Superligi, dlatego mecz ze Spójnią nasi tenisiści muszą wygrać za trzy punkty. Warto dodać, że w nowym roku /na przełomie stycznia i lutego 2018 roku/ Polonię Bytom wzmocni akademicki mistrz świata Chińczyk Yi Liu. Nasz zespół wiążę z nim duże nadzieje. Jeśli Chińczyk potwierdzi swoje umiejętności Poloniści powinni utrzymać się bez problemów w rozgrywkach Superligi.

Zapraszamy w czwartek, 23 listopada o 16.00 do Hali na Skarpę. Tam nasza drużyna w składzie: Tomas Konecny, Robert Floras i Paweł Chmiel spróbuje pokonać warszawską Spójnie i opuścić strefę spadkową.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.