Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ważne zwycięstwo tenisistów Polonii Bytom

Ważne zwycięstwo tenisistów Polonii Bytom Data publikacji: 8 grudnia 2017Pewne zwycięstwo za trzy punkty odnieśli wczoraj, 7 grudnia tenisiści stołowi 3S Polonia Bytom. Na wyjeździe pokonali 3:1 Dojlidy Białystok, dzięki czemu nasi tenisiści opuścili strefę spadkową i awansowali na 9. miejsce w tabeli superligi.

Czwartkowy mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, zawodnicy z Białegostoku. W pierwszym pojedynku Youngyin Li pokonał 3:1 Pawła Chmiela. W kolejnych jednak potyczkach bezkonkurencyjni byli nasi tenisiści. Trzy punkty zapewniła nam świetna gra Roberta Florasa i Tomasa Konecnego.

Dzięki zwycięstwu Niebiesko - Czerwoni mają już po 11. kolejkach dwanaście punktów i zajmują 9. miejsce w tabeli superligi. Wczorajszym zwycięstwem nasi tenisiści udowodnili, że są w stanie powalczyć nie tylko o utrzymanie w lidze, ale również miejsce w środkowej części tabeli.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: 3S Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.