Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców Data publikacji: 21 kwietnia 2016Jak rozmawiać ze swoim dzieckiem, które chce zaznaczyć swoją dorosłość i niezależność? Jak poskromić zbuntowanego nastolatka? W poniedziałek /25 kwietnia/, na te i wiele innych pytań uczestnicy będą szukać odpowiedzi podczas warsztatów w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Spotkanie w ramach cyklu Kobieta (nie) idealna poprowadzi Monika Sawka, pedagog, nauczycielka z 25-letnim stażem, którya podzieli się doświadczeniem, obserwacjami zdobytymi podczas pracy z młodym ludźmi i ich rodzicami.

Początek spotkania o 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy pl. Sobieskiego.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.