Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Waps-Kart

Waps-Kart Data publikacji: 28 lutego 2014Firma Waps-Kart istnieje na rynku tektur jako producent opakowań od 2003 roku.

Specjalizuje się w produkcji wyrobów z tektury, ofercie firmy znajdują się opakowania dla każdego sektora – pudła klapowe, wykrojnikowe, opakowania konstrukcyjne, przekładki, kratownice oraz innego typu opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwanie klienta – zapewniają pracownicy firmy. Pakujemy wszystko. Od igły po samochód. Ostatnio jeden z klientów zapytał o możliwość zapakowania Mini Coopera. Otrzymał odpowiedź, że nie ma rzeczy, której nie można zapakować.

Tak dzieje się od ponad dekady. Chociaż dziś Waps–Kart nie przypomina w żaden sposób firmy z 2003 roku. Przybyło wszystkiego: ludzi, maszyn, powierzchni, klientów i asortymentu. W ubiegłym roku zmieniła się również lokalizacja firmy. Od lipca 2013 r. siedziba mieści się w Bytomiu Łagiewnikach.

Waps-Kart posiada park maszynowy pozwalający na produkcję szerokiej gamy opakowań zarówno wykrojnikowych,jak i bezwykrojnikowych. Znajdujące się tam maszyny drukujące pozwalają na realizację opakowań w wysokiej jakości nadruku w technice fleksograficznej.

Cennik usług zawiera ponad 4,5 tysiąca pozycji i żadna się nie powtarza. Bo każda usługa potrzebuje innego podejścia, a klient jest obsługiwany indywidualnie.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.