Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Walne zgromadzenie członków cechu

Walne zgromadzenie członków cechu Data publikacji: 19 maja 2017Wyboru nowych władz Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości dokonano podczas wczorajszego /18 maja/ walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego.

W wyniku głosowania funkcję cechmistrza nadal pełnić będzie Antoni Wojciechowski, przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została Maria Mońka – Mikos, a przewodniczącym Sądu Cechowego powołano Apolinarego Komóra. Wybrano także jedenastu członków zarządu.

W ramach spotkania podsumowano czteroletnią kadencję dotychczasowego zarządu, przytaczając nie tylko dane statystyczne, ale też akcje charytatywne i inne wydarzenia, które odbiły się echem wśród lokalnej społeczności.

W tegorocznym spotkaniu rzemieślników, udział wzięli nie tylko zrzeszeni w Cechu właściciele firm z Bytomia i Radzionkowa, ale także władze obydwu miast: prezydent Bytomia, Damian Bartyla oraz burmistrz Radzionkowa, Gabriel Tobor.

Warto dodać, że cech zrzesza obecnie 147 firm z Bytomia i Radzionkowa. Wśród nich są przedstawiciele takich zawodów, jak: piekarze, cukiernicy, fryzjerzy, blacharze, mechanicy czy tapicerze.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.